Artykuły

Biżuteria handmade z perspektywy pióra


Dla mężczyzn: wybór biżuterii dla kobiety, cz. 2

Jeżeli przeczytaliście pierwszą część naszego poradnika, znacie już kilka wskazówek, którymi warto się kierować, przy zakupie biżuterii na prezent dla kobiety. Dziś chcielibyśmy dorzucić jeszcze parę rad.


74 0 0

Dla mężczyzn: wybór biżuterii dla kobiety, cz. 1

Biżuteria z pewnością idealnie nadaje się na prezent przy różnych okazjach. Kobiety lubią ją dostawać i to taka rzecz, której nigdy nie ma się za dużo. Jednak dla większości mężczyzn, świat biżuterii zapewne skrywa wiele tajemnic...


312 0 0

Włoski gust, biżuteria w Toskanii, cz. 2

Podczas naszego prawie dwutygodniowego pobytu w Toskanii, wybraliśmy się na lokalny rynek w Figline Valdarno, aby skosztować włoskich przysmaków, m.in. świeżej, puszystej mozzarelli, pachnących pomidorów, soczystych truskawek, a także zobaczyć, jaka biżuteria jest tam sprzedawana.


496 1 1

Włoski gust, biżuteria w Toskanii, cz. 1

W tym roku, wraz z mężem postanowiliśmy zrobić sobie wakacje jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, w połowie maja. Po mniej więcej roku przygotowań, żądni przygód, wsiedliśmy na nasz motocykl i ruszyliśmy w podróż życia. Dwa dni spędzone w drodze, podczas których przejechaliśmy cztery państwa.


647 0 0

Naprawa biżuterii na koszt sklepu

Skoro już zdecydowałaś się na kupno w naszym sklepie, zapewne chciałabyś, aby ta biżuteria pozostała z Tobą na długo. Jeżeli tak, to mamy wspólny cel.


415 0 0
Pokazuj 1 z 5 z 6 (2 Stron)