Promocja jednodniowa! 27.02.2018

26/02/2018 59 0 0

Promocja jednodniowa! 27.02.2018

Tylko dziś promocja -20% na kolczyki z różowych pereł Swarovskiego "pastel rose". W ofercie mamy bardzo delikatne, krótkie kolczyki, dłuższe na elastycznych srebrnych linkach oraz wersję dla kobiet, które lubią bardziej wyraziste kolczyki, z trzema perłami.

To jednak nie wszystko! Jeżeli skontaktujesz się z nami wcześniej, lub wpiszesz w uwagach do zamówienia, że chcesz kolczyki z pereł w innym kolorze, wykonamy je dla ciebie, o takim samym wzorze, jak te widoczne na zdjęciu, w kolorze zielonym, żółtym, szarym, niebieskim lub białym.

Jest w czym wybierać! Pamiętaj jednak, że promocja wygaśnie wraz z końcem dnia, a druga taka może prędko się nie powtórzyć.

Nasza biżuteria jest wykonywana ręcznie, według fantazji artysty, dzięki czemu jest niepowtarzalna. Każdej sztuce poświęcamy wiele uwagi. Dbamy o szczegóły.

Chcemy, aby biżuteria Dobrego Gustu pozostała z wami na długo, zyskując wartość sentymentalną. Dlatego stawiamy przede wszystkim na jakość. Nie tworzymy produktów na chwilę.

Aby zamówić produkt w promocyjnej cenie, zjedź odrobinę niżej i kliknij w wybrany obrazek ;). W razie pytań, zapraszamy do kontaktu przez e-mail sklep@dobrygust.com.pl lub telefonicznie pod nr 505-577-096. Chętnie pomożemy. :)

Tagi: Promocja Dobry Gust

Powiązane produkty

Małżowy róż

Małżowy róż

Srebrne kolczyki z pereł Swarovskiego w kolorze pastel rose (2 kulki o wielkości 8 mm, jedna kulka 6..

40,00 PLN

Małżowy róż

Małżowy róż

Srebrne kolczyki z pereł Swarovskiego w kolorze pastel rose (kulki o wielkości 8 mm) zawieszonych na..

40,00 PLN

Małżowy róż

Małżowy róż

Srebrne kolczyki z pereł Swarovskiego w kolorze pastel rose (kulki o wielkości 8 mm) z zapięciem na ..

35,00 PLN

Napisz komentarz

Biżuteria ma duszę

Założę się, że większość z was ma w domu biżuterię przekazywaną z pokolenia na pokolenie, rodzinną pamiątkę. Prawda, że to niezwykłe uczucie, kiedy trzymasz w rękach ten cenny przedmiot, który mimo upływu lat, wciąż zachowuje swoje piękno?


902 0 0

Naprawa biżuterii na koszt sklepu

Skoro już zdecydowałaś się na kupno w naszym sklepie, zapewne chciałabyś, aby ta biżuteria pozostała z Tobą na długo. Jeżeli tak, to mamy wspólny cel.


753 0 0

"Modelki" Dobrego Gustu

Abyś miała jak najlepsze wyobrażenie o naszej biżuterii.


58 0 0