Świętujemy Dzień Kobiet

08/03/2018 65 0 0

Świętujemy Dzień Kobiet

Z okazji tego wyjątkowego dnia, wszystkim kobietom składamy serdeczne życzenia. Nie ma to jak być kobietą, bo można m.in. podkreślać swoje piękno niezwykłą biżuterią. ;) Dziś, specjalnie na Dzień Kobiet, postanowiliśmy zaszaleć i zorganizować dla was kolejny "black friday", tylko tym razem w czwartek. ;) Na hasło: "kobieta" otrzymujecie 30% zniżki na wszystko. Zatem, jeżeli upatrzyłaś sobie u nas jakiś produkt, ale na razie nie zdecydowałaś się na kupno, dziś jest świetna okazja, żeby sprawić sobie prezent. Możesz też wybrać coś dla swojej mamy lub przyjaciółki. Dajcie znać w komentarzach, czy z okazji Dnia Kobiet, dajecie sobie nawzajem prezenty. ;)

Promocja trwa tylko dziś. W jaki sposób można skorzystać z kuponu? Po wybraniu produktów, należy wejść w koszyk i w miejsce: wprowadź kod kuponu, wpisać: kobieta. Udanego buszowania po sklepie. ;) PozdrawiamyTagi: Dzień Kobiet

Powiązane produkty

Wschód lotosu

Wschód lotosu

Długie srebrne kolczyki (Ag 925) z kryształami Swarovskiego w kolorze czerwonym i crystal AB, zawies..

80,00 PLN

Pustynna oaza

Pustynna oaza

Bransoletka z kostkami z piasku pustyni (10 mm) i kulkami z kwarcu o wielkości 6 mm na elastycznej g..

45,00 PLN

Oko róży

Oko róży

Kolczyki z kulek uleksytu (kocie oko), w kolorze szarym i różowym, oddzielonych srebrnymi kuleczkami..

45,00 PLN

Napisz komentarz

BIŻUTERIA NA ZAMÓWIENIE

Oprócz oferty, jaka znajduje się na stronie naszego sklepu, możemy wykonać coś specjalnie dla ciebie, według indywidualnych upodobań. Każdy z dostępnych produktów może być odpowiednio dopasowany...


572 0 0

Biżuteria ma duszę

Założę się, że większość z was ma w domu biżuterię przekazywaną z pokolenia na pokolenie, rodzinną pamiątkę. Prawda, że to niezwykłe uczucie, kiedy trzymasz w rękach ten cenny przedmiot, który mimo upływu lat, wciąż zachowuje swoje piękno?


902 0 0

Naprawa biżuterii na koszt sklepu

Skoro już zdecydowałaś się na kupno w naszym sklepie, zapewne chciałabyś, aby ta biżuteria pozostała z Tobą na długo. Jeżeli tak, to mamy wspólny cel.


753 0 0